سوالات متداول نست

برای سفارش و بررسی پروژه شما خواهشمند است با شماره تلفن های ۰۲۱۴۹۲۴۵ – داخلی ۱۳۲ – ۰۹۹۰۰۵۰۳۷۳۹ تماس حاصل فرمایید.

دامنه اندازه ها و مقاومت در مقابل تردد برروی پروفیل ها، متفاوت و متنوع است. برای پروژه های دیوار، کف، روف گاردن و فلاور باکس از پروفیل های گوناگون استفاده میشود. لطفا قبل از انتخاب از مشاوره کارشناسان فنی مهندسی شرکت نست استفاده کنید.

چوب پلاست نست جزو متریال های کند سوز است و در مجاورت اجسام داغ (درجه حرارت بالای 110 درجه سانتی گراد) دچار اعوجاج و دفرمگی میشود.

چوب پلاست نست در بازه حرارتی -10 درجه تا 40 + درجه سانتی گراد پایدار است.

چوب پلاست کاملا نسبت به آسیب حشرات مقاوم بوده و هیچ گونه آسیب ناشی از خوردگی توسط حشرات مشاهده نشده.

درصورت نصب صحیح و مساعد بودن شرایط بالاتر از 10 سال تخمین زده میشود.

 

چوب پلاست از چوب طبیعی حدودا 30 درصد ارزانتر است و شامل هیچ هزینه روغن، رزین و یا نگهداری در آینده نمیشود .

باقی ماندن برف بر روی کفپوش های فضای باز در صورت پارو نشدن که موجب یخ زدگی سطح زیرین و تخریب اتصالات میشود .

NEST FAQ

چوب پلاست یا همان wood plastic composite ترکیبی از پودر چوب ( ضایعات چوب ) و پلیمر ( پلاستیک های بازیافتی ) است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.

کلیه چوبهای طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب ، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به آسیب میشود.

چوب های طبیعی و چوب پلاست نسبت تابش مستقیم نور آفتاب تاثیر پذیر هستند. ولی پروفیل های چوب پلاست کمترین اثر پذیری را دارند.

چوب پلاست درمقابل تغییرات دمایی به ازای هر متر طول 2 میلیمتر جابجایی دارد .

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند 

مقاومت چوب پلاست از چوب طبیعی بیشتر است و پروفیل های نست، نسبت به شکل و اندازه آن در برابر فشار و وزن طبقه بندی های گوناگونی دارند.

بلی ، چوب پلاست خاصیت خمش بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارد

چوب پلاست به دلیل مقرون به صرفه نبودن نسبت به کفپوش های داخلی در محیط منزل قابل استفاده نیست.

چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار است .