شرکت خصوصی نست

شرکت نست با بیش از ۱۶ سال تجربه تولید پروفیلهای چوب پلاستیک فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین تولید کننده پروفیلهای چوب پلاست (wood plastic composite) در ایران آغاز نمود.
شرکت نست با بهره گیری از خطوط تولید به روز و کادر مجرب در زمینه تولید، طراحی و اجرا توانسته پروژه های متعددی در ایران و دیگر کشورهای همسایه همچون عراق ، امارات ، عمان و قطر انجام دهد . هم اکنون این مجموعه با دارا بودن پروفیلهای متنوع چوب پلاست و همچنین تیم های اجرایی متعدد قابلیت اجرای سریع پروژه های شما را با بهترین کیفیت دارد .از دیگر محصولاتی که با گذر زمان به مجموعه خدمات شرکت نست اضافه گردید میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
– ساخت المانهای گابیونی از قبیل دیوارهای جداکننده ، گلدان ، باربیکیو و …..  (اجرای بیش از ۴۰۰۰ مترمربع دیوار گابیونی
در اقصی نقاط کشور )
– ساخت مبلمان فضای باز از قبیل میز ، نیمکت ، گلدان ، آتشدان ، باربیکیو و ……
شایان ذکر است در سالهای اخیر تمامی مراحل پروژه های نست ازابتدا تا انتها که شامل پروسه تولید پروفیل چوب پلاست ، طراحی و اجرای کل پروژه و ساخت مبلمان آن میباشد توسط مجموعه نست صورت گرفته و تمامی موارد شامل گارانتی ۵ساله میباشد.

محصولات شرکت نست

تمامی محصولات شرکت نست را مشاهده کنید .

لوازم جانبی چوب پلاست

Accessories

قدردانی از مجری پروژه پل طبیعت

به نقل از تصویر روایت : مدیر عامل محترم شرکت چوب پلاست نست

جناب آقای مهندس مهدی احدی

سلام علیکم

از آنجایی که طبق آموزه های دینی همگان مکلف به تفدیر و تشکر از انسان های فعال میباشد . لازم میدانم از جناب عالی به خاطر خدمات صادقانه به عنوان تامیین کننده کف پوش های چوب پلاست پل طبیعت که همراه با برنامه ریزی منسجم . رعایت زمانبندی و ارائه با کیفیت کالا در اجرای پروژه پل طبیعت مبذول داشته اید تشکر و قددانیمیناییم و از خداوند متعال سعادت ، سلامتی و حسن عاقبت شما را تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و زماعت رهبر معظم انقلاب ، حضرت امام خامنه ای ( مده ظله العالی ) مسالت میناییم .

حسین صامئی
مدیر پروژه پل طبیعت

خدمات شرکت نست

کلیه خدمات شرکت نست را مشاهده کنید .

۰۱ خدمات | آشنایی با محصول چوب پلاست

services Familiarity with plastic wood products

۰۲ خدمات | بازدید از پروژه اجرایی چوب پلاست

Services Visiting the wood plastic executive project

۰۳ خدمات | طراحی چوب پلاست

services Plastic wood design

۰۴ خدمات | فروش چوب پلاست

services Sale of plastic wood

۰۵ خدمات | تولید چوب پلاست

services Plastic wood production

۰۶ خدمات | اجرای چوب پلاست

06 services Implementation of plastic wood

چوب پلاست یا همان wood plastic composite ترکیبی از پودر چوب (ضایعات چوب) و پلیمر ( پلاستیک های بازیافتی ) است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.

شرکت نست در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را با پشتوانه ای ۱۰ ساله ( ۱۳۹۲ – ۱۳۸۲ ) در صنعت چوب پلاست از واردات تا تولید و فروش این محصول با پخش مستقیم از کارخانه و حذف واسطه بهترین قیمت با بالاترین کیفیت ممکن در بازار اعلام حضور میکنید جهت مشاهده شو روم و کیس های آماده میتوانید به صورت حضوری با هماهنگی قبلی در محل شرکت حضور پیدا کنید و در گوشه سایت روی آیکون واتس آپ کلیک کنید تا مشاوران خبره شرکت نست بهترین مشاوره در زمینه اجرای چوب پلاست رو به شما عزیزان و دوست داران محیط زیست و زیبایی ارائه نمایند .

به دلیل اینکه برای ساخت چوب پلاست هیچ درختی قطع نمی شود و این محصول کاملاً دوستدار محیط زیست است و حتی ضایعات آن هم قابل بازیافت است. و دلیل مهم تر اینکه مشکلات چوب طبیعی را ندارد یعنی قارچ و کپک و موریانه نمی زند ، کندسوز است و از همه مهم تر نیاز به رنگ آمیزی ندارد پس در نتیجه هزینه نگهداری ندارد!