چوب پلاست

کف پوش چوب پلاست

کاربردهای استفاده تونالیته های رنگی متفاوت از چوب پلاست

استفاده از چوب پلاست با افزودنی رنگ

چوب پلاست به عنوان یکی از ابزارهایی به شمار می آید که شما می توانید از وجود آن با توجه به ویژگی های قابل توجه این مدل از پروفیل های چوبی، در ساخت و طراحی بسیاری از ابزارآلات به خوبی بهره مند شوید.

در کنار تمامی ویژگی هایی که چوب پلاست ها دارند؛ می توان به افزودنی های رنگ آن ها اشاره کرد. چرا که به این نوع از چوب ها، می توان افزودنی های بسیار زیادی زد که آن ها را از سایر چوب های دیگر از جمله: چوب طبیعی متمایز می گرداند.

یکی از همین افزودنی ها، افزودنی های رنگ چوب پلاست می باشد که سبب به وجود آوردن رنگ های مختلفی از آن ها شده است تا در صورت تمایل مشتری، بتواند از وجود رنگ های مختلف برای مکان های مختلف به خوبی بهره ببرد.

این ویژگی منحصر به فرد چوب های پلاست، سبب شده است تا به منظور استفاده از کفپوش و دیوارپوش و هر نوع کاربرد دیگر از پروفیل های چوب پلاست، بتوان از وجود رنگ های مختلف بهره جست تا هر یک از افراد به تناسب سلیقه خویش، بتواند از وجود رنگ هایی بهره ببرد که باب میل و سلیقه وی می باشد و می تواند حس و حال خود را به یکباره دگرگون سازد.

تونالیته های رنگی متفاوت چوب پلاست

استفاده تونالیته های رنگی متفاوت چوب پلاست

منظور از تونالیته، رنگ مایه می باشد که با توجه به نوع محیط مورد نظر در هر نوع ابزاری می تواند اهمیت خاص و منحصر به فردی داشته باشد. امروزه با توجه به ویژگی های چوب پلاست، می توان از تونالیته های رنگی متفاوت و متمایز با سایر چوب های دیگر بهره جست.

تونالیته های رنگی بسیار خاص و منحصر به فرد که برای هر یک از جاهای مختلف می تواند حسابی مورد پسند و استقبال عموم مردم قرار بگیرد. به همین جهت است که امروزه از تونالیته های مختلفی در این راستا استفاده می شود.

فرض کنید که شما می خواهید کفپوش استخر، منزل مسکونی، انواع راهروها و محوطه های مختلف و… را با استفاده از چوب های پلاست با تونالیته های رنگی متفاوت طراحی کنید.

در این صورت شما می توانید انواع رنگ های مورد پسند خود را البته با توجه به سازگاری آن ها با محیط و شرایط مختلف، انتخاب کرده و از وجود آن ها استفاده کنید.

در این صورت است که شما می توانید با استفاده از این رنگ های متفاوت، طرحی نو درانداخته و حسابی حس و حال خود را دگرگون سازید. البته با اندکی آشنایی با روانشناسی رنگ ها، می توانید از کنتراست سرد و گرم بسته به محیط مورد نظر استفاده کرده و از تونالیته های رنگی سرد و گرم در هر یک از محیط های مختلف استفاده کنید که با آن محیط سازگاری بیشتری دارند. بدین ترتیب می توانید از کارایی بیشتر و قابل توجه تر تونالیته های رنگی متفاوت و خاص چوب پلاست، بیشتر بهره مند شوید.

پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای چوب پلاست را مشاهده فرمایید

رنگ های متفاوت چوب پلاست، مناسب با مکان های مختلف

با توجه به این مسئله که می توان از وجود تونالیته های رنگی متفاوت چوب پلاست بهره برد؛ شما می توانید متناسب با هر مکان و هر کاربرد خاص و متنوعی از چوب های پلاست، از وجود تونالیته های رنگی متفاوت مخصوص به آن مکان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که هر یک از رنگ های مختلف و متفاوت چوب های پلاست را می توان در هر مکانی مورد استفاده قرار داد. ولی با این حال برخی از رنگ ها، خاص یک سری از مکان های خاص می باشند.

به این صورت که به عنوان مثال: رنگ خاکستری تیره یکی از رنگ هایی به شمار می آید که از ظاهر بسیار شیک و آرامش بخشی برخوردار می باشد که معمولا از این نوع رنگ، برای فضاهای باز و رستوران ها استفاده به عمل می آورند.

از دیگر رنگ ها، رنگ قهوه ای است که در عین ساده بودن، یکی از رنگ های فوق العاده ایده آل و بکری است که برای کفپوش های چوبی گزینه بسیار خوب و مطلوبی به شمار می آید. علاوه بر آن شما می توانید از رنگ های روشن هم برای برخی از مکان های دیگر استفاده به عمل آورید.

انواع رنگ های روشن که هر یک از آن ها به نوبه خود می تواند حس و حال شما را حسابی دگرگون کرده و در درون شما یک حس هیجان و شور و نشاط خاصی به وجود آورند.

اینجاست که می توان به ضرس قاطع اذعان داشت که استفاده از تونالیته های رنگی متفاوت و منحصر به فرد از چوب پلاست تا چه میزان توانسته است روی روان و حس و حال مخاطب تاثیرگذار باشد و سبب رغبت مردم بسیار زیادی به این نوع از چوب های رنگی برای مکان های مختلف شده اند.

مزایای چوب پلاست

استفاده از تونالیته های رنگی برای کفپوش

یکی از کاربردهای چوب پلاست، استفاده از آن ها به عنوان کفپوش می باشد. کفپوش ها را می توان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار داد. از منازل مسکونی گرفته تا رستوران ها و کافه ها و فضاهای مختلفی از جمله: مدارس و بیمارستان ها و تراس مکان های مختلف و… از کفپوش استفاده می کنند.

در صورتی که شما بخواهید در هر یک از این مکان ها از چوب پلاست برای کفپوش استفاده کنید؛ می توانید از تونالیته های رنگی مختلف متناسب با هر یک از این مکان ها بهره مند شوید.

برخی از رنگ های کفپوش در این مکان ها، یک حس آرامش بخش به افراد می دهند که برای رفع استرس و به وجود آوردن حس نشاط و سرزندگی می تواند بسیار مفید باشد.

بنابراین کاربرد و کارایی استفاده تونالیته های رنگی از چوب پلاست، می تواند برای هر یک از این مکان ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. به همین جهت با توجه به این مسئله که استفاده از کفپوش های رنگی می تواند حس و حال افراد را حسابی دگرگون کند؛ پیشنهاد می شود تا هر یک از این تونالیته های رنگی را با دقت نظر خاصی انتخاب کنید و آن ها را متناسب با محیط و شرایط حاکم بر آن انتخاب کنید تا بتوانید از کاربرد و کارایی بسیار بالا و قابل توجه کفپوش های رنگی بهره مند گردید.

پیشنهاد می کنیم مقاله مزایای ثبات و تداوم رنگی در پروفیل های چوب پلاست را مطالعه فرمایید

امتیاز دهید
اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

ساعت های کاری
شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰ | پنجشنبه ۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ 
ارسال پیام در واتس آپ

جهت تسریع در ارتباط تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام بگذارید ...

تماس مستقیم با شرکت

جهت تسریع در ارتباط تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام بگذارید ...

مسیریابی با WAZE

برای رفتن به شرکت با مسیریاب ویز لطفاً کلیک کنید ...

مسیریابی با نقشه گوگل

برای رفتن به شرکت با مسیریاب نقشه گوگل لطفاً کلیک کنید ...

چوب پلاست نست

نوآوری و خلاقیت مهندسین NEST در طراحی پروفیل های جدید کفپوش ، نمای چوب پلاست و سایر مقاطع کاربردی این محصول باعث شد تا مشکلات پروفیل های مدل قدیمی رفع شده و تمهیداتی در جهت زیبایی بیشتر محصول چوب پلاست پس از نصب محصول ایجاد گردد .
چوب پلاست یا چوب پلاستیک (Wood Plastic Composit | WPC) جایگزینی مناسب برای چوب و سایر محصولات طبیعی است ، کاربری این محصول در صنعت ساختمان در عین زیبایی ، ماندگاری و دوام بالا ، کاملا مقرون به صرفه بوده و کمک بزرگی به زیبایی محیط زندگی ما می کند . کفپوش های فضای باز بیشترین کاربری این محصول زیبا را به خود اختصاص میدهد ، کفپوش های دور استخر ، کفپوش های بام ، کفپوش های حیاط ، کفپوش پل ها و پارک ها از بیشترین موارد کاربرد این محصول در کفپوش ها می باشد .